cze 13 2016

Jak szybko spalać tłuszcz?


Komentarze: 0

 Zrobiłam sobie kilka dni przerwy od internetowego świata. Skupiłam się na sobie, wyjechaliśmy też na dwa dni i otworzyłam nowe projekty, które z pewnością zaowocują już niebawem. Ale dziś już wracam, bo stęskniłam się mocno za tym moim blogiem. Rozmawiam ostatnio często z osobami, które mają problemy ze swoją wagą. Niby chcą się odchudzać, ale boją się, ze będzie szło wolniej niż się spodziewają albo nie będzie szło wcale i zupełnie stracą do tego odchudzania motywacje. Takie podejście nie pozwoli im zajść daleko, ale ja zawsze staram się je jakoś zmotywować, podpowiedzieć  w jaki sposób szybko spalać tłuszcz a nie tylko oczyszczać organizm i tracić wodę. Napiszę o tym w dzisiejszej notce bo kto wie, może przyjdzie tutaj kiedyś ktoś, kto boryka się z podobnymi problemami i z moich rad skorzysta.

 


Trizer

Tak – to jest mój absolutny hit. I tak jak na początku mówiłam, ze sporo ryzykuję kupując ten spalacz tłuszczu tak teraz wiem, że to była bardzo dobra a może i najlepsza decyzja. Owszem, wiadomo, że bez dobrej diety (która akurat jest w pakiecie z trizerem) chudnąć raczej nie będziemy a już na pewno nie uda nam się spalić tłuszczu ale ja zrobiłam eksperyment, który pokazał mi, że bez trizera nie chudłabym tak szybko i nie traciła tak wielu centymetrów. Dlatego wszystkim będę polecać zawsze ten suplement bo w moim życiu zmienił naprawdę wiele – on rzeczywiście pomaga schudnąć.

Ćwiczenia

Banał – wiem, ale nie spalimy tłuszczu siedząc na kanapie. Nawet na ujemnym bilansie kalorycznym (i zazwyczaj wówczas niezbilansowanej diecie). Owszem. Kilogramy będą leciały w dół ale bez ćwiczeń zostanie nam po utracie wagi tylko przykra pamiątka w postaci wiszącej skóry. Ja tańczę – i to polecam każdemu zwłaszcza, że tańczyć to można sobie w domu, ile tylko chcemy. I jak chcemy. Ważne, żeby się ruszać, żeby biodra się kołysały. Warto to robić „na wciągniętym brzuchu”. To dla mnie najlepsza forma aktywności fizycznej i naprawdę świetnie działa na spalanie tłuszczu – szybkie.

Obniżenie wartości kalorycznej posiłków

To też jest bardzo istotne – ale o diecie wspomniałam już na początku. I tak naprawdę to kiedy zastanawiamy się jak szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej, powinniśmy właśnie wziąć pod uwagę te 3 punkty. Spalacz tłuszczu, dieta i ruch. Nie trzeba drastycznie zmieniać w swojej diecie wszystkiego. Możemy stosować zdrowe zamienniki nie tracąc na tym zupełnie nic – dalej wolno jeść pizzę czy hamburgery. I naleśniki. Tylko z głową i w formie zdrowych zamienników.

onatubyla : :
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz