cze 19 2016

Napoje, dzięki którym schudniesz


Komentarze: 0

 Nieoceniona jest moc napojów pitych w trakcie diety. Bez dwóch zdań. Pić trzeba dużo, ale i mądrze, bo jeżeli dalej będziemy sączyć słodkie napoje – do tego gazowane – to raczej nie zrzucimy zbędnych kilogramów. Nawet, jeżeli będziemy się trzymać diety i zażywać suplementy. To takie błędne, ludzkie myślenie. Kupią sobie Trizera – czy cokolwiek innego – i marudzą że nie chudną bo przecież biorą a jednak kilogramy w dół nie lecą. No dobrze, ale na stronie internetowej produktu jest wyraźnie zaznaczone, że jest to „całość”.. komplet taki razem z dietą – a do tego powinniśmy jeszcze dołączyć aktywność fizyczną. Trizer to cudo – polecam go każdemu, bo świetnie mi podkręcił metabolizm, i w sumie to potrafi zdziałać cuda w związku z tym, ale cud się nie wydarzy, jeżeli dalej będziemy źle jeść. Jeść i pić, bo czasami dieta jest naprawdę w porządku, za to nadrabiamy kalorie przez mało dietetyczne napoje. Co pić, żeby schudnąć?

odchudzające napoje


Woda, woda, zdrowia doda

Wiadomo, kurczę. Ja jestem od wody uzależniona. W stu procentach. Nie ruszam się z domu bez butelki wody, a jak się ruszam to zaraz muszę iść, i kupić.

Kawa

Tyle głosów przeciwnych kawie w trakcie odchudzania słyszałam ale gdybym lubiła, to z pewnością mimo diety pozostałabym jej wierna. W zasadzie to lubię, ale raczej mleko z kawą niż kawę z mlekiem i tylko tą zbożową. Piję od czasu do czasu – przyznaję. Z mlekiem pół procentowym, bo chociaż przekonałam się do migdałowego, to jednak z kawą mi nie smakuje – nie to, co z owocową owsianką. W każdym razie – kawa nie jest zła nawet w trakcie odchudzania. O ile nie wypijemy zbyt dużej ilości. No i też uzupełnimy później niedobory wody. A szczególnie polecana w trakcie odchudzania jest ta zielona.

Herbata – głównie Pu erh

Czyli herbata czerwona, która w Chinach jest nawet uznawana za lek. U nas nie docenia się jej jakoś szczególnie, a szkoda. Ja myślę,że to przez charakterystyczny smak bo sama jestem herbaciarą i przepadam na przykład za zieloną, natomiast smak czerwonej nie jest najlepszy.

Pomocne w odchudzaniu są także oczyszczające koktajle – nie mają sobie równych, oczywiście o ile są odpowiednio skomponowane jeżeli chodzi o składniki. Mam nadzieję, że pamiętacie o dobrym nawodnieniu w trakcie diety?           

onatubyla : :
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz