kwi 20 2016

Wsi spokojna, wsi wesoła


Komentarze: 0

Lubicie wieś? Wychowałam się na wsi i nigdy nawet nie przyszło mi na myśl, żeby uciekać do miasta. Tęskniłabym okrutnie. To mój dom - tak na zawsze. Poza tym - mieszkać w bloku? Byłoby ciężko :) Chyba bym do tego nie przywykła. Więc jest ten dom - taki z prawdziwego zdarzenia. I ogród wielki, i sad, i ptaki śpiewające, i zachody słońca najpiękniejsze. Ale czegoś brakuje. Gwaru. Roześmianych dzieci.


Nie mogę powiedzieć, że nie jestem szczęśliwa. Na swój sposób jestem. Mam kochającego mężczyznę, i wiele bliskich mi osób. Regularnie się widujemy, śmiejemy, rozmawiamy. Na co dzień dbam o dom i obejście, sporo działam społecznie - spełniam się, ale mam już 25 lat i .. marzę o rodzinie z prawdziwego zdarzenia.  O dziecku. 

Niestety wielokrotne próby zostania rodzicami się nie powiodły aż wreszcie przy 4 ciąży i 4 straconym dziecku lekarze musieli wydać ostateczny wyrok. Krwotok, poważna operacja. Nie mogę mieć dzieci. To był dla mnie szok. Załamałam się, zamknęłam na ludzi, siedziałam w domu i wypłakiwałam ostatnie łzy. Z całkiem fajnej babki (60 kg przy 170 cm ) stałam się jakimś wielorybem (90 kg), bo swoje smutki zajadałam czekoladą. 

Mam teraz dwa marzenia. Wrócić do dawnej wagi - mam do stracenia 30 kilogramów - i zostać mamą. Na szczęście to drugie też jeszcze może się spełnić. Byliśmy już na pierwszej rozmowie w sprawie adopcji - czeka nas wiele kolejnych. To będzie dla nas wielka próba ale jeżeli ją przejdziemy, to może już całkiem niedługo będziemy mogli przytulić dziecko, które potrzebuje miłości. Ja mam jej w sobie ogromne pokłady i nie mogę już doczekać się, aż będę mogła obdarzyć nią jakieś dziecko. 

Blog.. jestem tutaj, bo potrzebuję wsparcia. Czasami mam ochotę się komuś wyżalić, komuś, kto spojrzy na pewne sprawy obiektywnie. Przyjaciele nie potrafią. Chciałabym, żeby to miejsce było dla mnie takim drugim domem, do którego z przyjemnością zaproszę każdego, kto zechce dzielić ze mną swoje troski i radości :) No to co.. zaprzyjaźnimy się?

onatubyla : :
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz