Archiwum 07 czerwca 2016


cze 07 2016 Dlaczego warto jeździć na rolkach?
Komentarze: 0

 Zrobiłam to. Kupiłam rolki. Miałam taki przykry incydent związany z łyżwami i mówiąc szczerze to obiecałam sobie, że nigdy więcej podobnego ustrojstwa na nogi nie założę, ale tak się składa, że promocja – a ja, jak to kobieta, promocje wszelkiego rodzaj ubóstwiam wręcz. A skoro chłop mój nie protestował i jeszcze mi wyleciał z powodami, dla których warto jeździć na rolkach, to kupiłam. Dla mnie, i dla niego. I jak się przemóc mi już uda i założyć je  i wyjechać – choćby w siną dal, to pojadę. Już jutro. No dobra.. ale dlaczego warto jeździć na rolkach?

rolki


Ty Wiesz, ile kalorii spalisz?

Mówi do mnie uradowany chłop. BO jak już się odchudzać, to na całego. Gadała, że nie muszę, nie ma potrzeby, że i tak mu się podobam, ale jak boczki już prawie zniknęły to jednak podobam mu się bardziej i sam mnie do walki zagrzewa. No to będzie teraz ze mną po 700 kcal na godzinę na tych rolkach spalał. A co. Nie zamierzam mu odpuścić. Chociaż przyznam szczerze, że ten plus jazdy na rolkach motywuje mnie chyba najbardziej.

Bieganie też dobre

Ale obciąża stawy. Za to jazda na rolkach ani odrobinkę, dlatego ma nad bieganiem ogromną przewagę. I tutaj nie mogą się wykręcać ci, co to mają ty kilogramów naprawdę dużo do zrzucenia. Jazda i tracić kalorie. Kurczę.. Tak sobie myślę, że ze słuchawkami na uszach i ulubioną muzyką to musi być naprawdę przyjemne.

Mięśnie nóg i pośladków

TE podobno doskonale rozwija – nie mówiąc już o tym, że kondycja się poprawia aleeee to był główny argument mojego Chłopa. Faceci – wiadomo, na co zwracają uwagę. A ja w sumie chętnie te partie ciała wyrzeźbię bo ostatnio zajęłam się tylko brzuchem

Rozluźnia

Phi! To akurat dla mnie dość dziwny argument bo jazda na rolkach kojarzy mi się raczej z napinaniem – mięśni :) ale w sumie jak dobrze o tym pomyślę, to sport a każdy sport powoduje odprężenie. Po konkretnym wycisku zawsze się czuję lepiej.

No tak, tak… jutro zamierzam udać się nad jezioro  - razem z moimi nowymi rolkami. A jak znów obiję sobie tyłek tak, że nie będę mogła siedzieć przez tydzień to pieprznę je w kąt. I nie będzie mi żal.. w końcu były w promocji ;)

onatubyla : :